Autoalarm Keetec CZ 10 LINE

Doporučená ponuka price-mag.net

Na sklade • 1 variantZdarma98 % • 1 769×recenziíĎalšie informácie
Info v obchodeZdarma98 % • 854×recenziíĎalšie informácie

• , zakúpené v Auto-alarm.sk

• Uplne jednoduchá montáž. Som automechanik, takže som to robil so zavretými očami ;)
    • Dobrý dosah dialkového ovládania, jeden v prevedení metal :) (veľmi pekný), led svetlo na D.O. čo som uvítal, tlačidlo otvárania batožinového priestoru a výstup na smerové svetlá, čo je asi samozrejmosť už asi u všetkých riadiacich jednotkách k centrálnemu zamykaniu.
    • absolutne žiadne!

Najkrajší D.O. k centrálnemu zamykaniu - už dlho som ho mal vyhliadnutý. Funkcie postačujúce. Je to len doplnok k centrálnemu zamykaniu, takže tu veľmi nie je čo riešiť. Otváranie, zatváranie, osvetlenie a otváranie batož. priestoru. Za málo peňazí, veľa muziky. Tak to vnímam ja :)

Riadiaca jednotka centrálneho zamykania KEETEC CZ 10 LINE - cenovo dostupný systém KEETEC, obsahuje 2 ks diaľkových ovládačov RC LINE. Ovládanie batožinového priestoru, ovládanie centrálneho zamykania výstupom otvorenie/zatvorenie 500mA, optická signalizácia.

Popis systému

• výstupy na ovldanie centrálneho zamykania (-300mA)
  • optická signalizácia
  • programovanie pomocou servisného tlačidla
  • programovateľný výstup na otváranie batožinového priestoru: zopnutie výstupu na nastavený čas (od 1 do 300 sek.). Po aktivácii výstupu na otváranie batožinového priestoru je tento výstup zopnutý na nastavený čas.
  • trvalé zopnutie výstupu stlačením tlačidla na otvorenie batožinového priestoru a ďalším stlačením jeho vypnutie
  • v kľudovom stave je na výstupe "-"12V. Po aktivácii výstupu na otváranie batožinového priestoru nie je na ňom žiadne napätie a výstup na smerové svetlá je trvalo zopnutý. Ďalším stlačením tlačidla na aktiváciu výstupu na otváranie batožinového priestoru vypnete výstup na smerové svetlá a na výstupe otváranie batožinového priestoru sa opäť objaví "-"12V

Obsah balenia

• riadiaca jednotka